Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik már korábbi években emelteztek kémiából/biológiábòl!?

Figyelt kérdés
A szóbelire kapott pontszámmal elégedettek voltatok? Azt kaptátok, amire számítottatok? Vagy esetleg meglepően aokat vontak le? Vagy èpp ellenkezőleg, jobb lett, mint ahogy èreztètek?
2016. jún. 6. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly és idén is voltam mindkettőből. Tavaly semmit nem tudtam kb. Bioszon szerencsém volt, könnyű tételt húztam, 45 pont lett. Kémián közöm nem volt a dolgokhoz, majdnem sírvafakadtam de 27 pontot összekapartak nekem.

Először elmondasz mindent, addig faarccal néznek és utána kerdezősködnek. Annyira sokat segítenek a tanárok, hogy az szinte már kínos :DD.

2016. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly voltam emelt bioszon, és iszonyat kevés pontot kaptam szóbelire, bár tény, hogy belehúztam egy olyan tételbe, amit eléggé szarul tudtam, de azért nem gondoltam, hogy ennyire rossz lett volna

2016. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!