Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegeden a korábbi években...

Szegeden a korábbi években indult molekuláris bionika keresztféléves képzés?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi az esélye hogy idén is fog indulni? Mitől függ hogy indítanak-e? Mire jó a keresztféléves képzés?

2015. aug. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem indult. szerintem most sem fog.
2015. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem hallottam, BSc-t szerintem nem fognak soha indítani keresztfélévben...


MSc-t viszont igen. Legalábbis nálunk ITK-n úgy van infobionikával. Szerintem azzal keverhetted.

2015. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem keverem, hanem tájékozódom!

Azt tudom, hogy főleg MSc-t szoktak indítani, DE néhány BSc-t is szoktak, de hiába kutattam neten, nem találtam meg, hogy miket indítottak alapszakon korábban, ezért tettem fel a kérdést.

2015. aug. 4. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Felvin kell megnézni, ott fentvannak a korábbi évek is... de hogy most nem indul szerintem biztos.


Miért amúgy lecsúsztál a felvételiről pár ponttal? Gyere Pestre, itt több a lehetőség.

2015. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt találod a felvin: [link]


Itt kivalasztod ami érdekel. Első voltam

2015. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!