Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet újra érettségizni...

Hogyan lehet újra érettségizni 1 tantárgyból?

Figyelt kérdés
most májusban írtam az írásbelit. még nem voltam szóbelizni. de pl matekból újra szeretnék érettségizni. nem buktam meg, csak nem tetszik az eredmény szval javítani akarok. mikor lehet újra letenni az érettségit? október v jövő május? ingyenes vagy van díja? addig kell iskolába járnom v csak bemegyek az érettségi napján?
2016. jún. 7. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell suliba járni, ha leérettségiztél, akkor már mit tanítsanak? Csak aznap kell bemenned, amikor a vizsga van.

Jelentkezni tudsz a sulin keresztül is.

Ha javító, akkor pénzbe kerül, fejből nme tudom, huszonezer forint. Keress rá google-ben!

Októberben és májusban is van lehetőség érettségizni.

2016. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

"...az első javító és pótló érettségi vizsga ingyenes..."

nekem ez lenne az első javító vizsgám. de ez 2015-ös cikk. ez még mindig így van?

2016. jún. 7. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha átmentél legalább kettessel, akkor az már ismétlő vizsga lesz, ami fizetős.

Középszinten 17 ezer, emelt szinten 28 ezer. (Nem derült ki számomra, hogy emelten vagy közepen voltál).

Amúgy a kormányhivatalba tudsz jelentkezni, mehetsz ősszel is, szeptember 5 talán a jelentkezési határidő, tavasszal meg február 15 a határidő. És csak az érettségire kell bemenned, majd kapsz egy levelet, amibe leírják pontosan mikor és hova kell menned.

2016. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Attól még, hogy jegyet akarsz javítani, még nem lesz javító vizsga. Az a bukottak privilégiuma. Neked ismétlő vizsgád lesz pénzért akár októberben, akár jövő májusban.
2016. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2%
A kormányhivatalba is tud jelentkezni, mondjuk takarítónak. Az érettségire akár a kormányhivatalBAN, akár valamelyik őszi érettségit rendező középiskolában (ezeknek a listája általában augusztusban válik nyilvánossá).
2016. jún. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy találtál valamit amibe bele lehet kötni. Remélem nem csak ez az egyetlen elfoglaltságod, hogy itt belekötni, ha véletlenül kimarad egy betű vagy valaki elír valamit! :)

Sajnos mostanában ez az oldal csak a kötekedésről szól, nem pedig a segítségadásról. Persze kivételek mindig vannak. :)

2016. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
Igen, valószínűleg elég sok embernek segítettem a tízezer válasszal, sok visszajelzésem is van róla. Az igénytelenséget attól még nem kell szó nélkül hagynom. Remélem, észrevetted, hogy tartalmilag is hozzátettem a válaszodhoz.
2016. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!