Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi utáni oktatásra...

Érettségi utáni oktatásra jelentkezésnek van korhatára?

Figyelt kérdés

Érettségi után két szakmát szereztem az adott iskolában és most szeretnék egy harmadikat, de már 24 éves vagyok.

Ilyenkor csak annyi a feltétel, hogy már díjköteles a képzés, vagy már nem is lehet menni?



2016. jún. 10. 10:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó vizsgám után munkát kerestem és most dolgozom kb 2 és fél éve.
2016. jún. 10. 10:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs korhatár
2016. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon zsír.
2016. jún. 10. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van már két szakmád, akkor nem jár harmadik (ingyen)
2016. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már van két ingyenes szakmád, akkor a 3.-ért mindenképp fizetni kell, ott már nincs is korhatár, mert ha fizetsz, akkor mindegy. Ja de amúgy mégegy infó, aki tartósan munkanélküli, annak szokott a munkaügyi hivatal vagy ki ingyenes képzéseket indítani. De direktbe szerintem ne csináld ezt magaddal. Amúgy talán 25 alatt lenne ingyenes az első két képzés, de amúgy fogalmam sincs, hogy ez a kezdésre, vagy a befejezésre vonatkozik ez a korhatár.
2016. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy díjköteles, nekem már első szakma után az volt, mert akkor 21 éves kor felett nem járt ingyen.

A munkaügyi központ nem ad olyan képzést, amire én menni akarok. Egyébként most is dolgozok, nem vagyok tartósan munkakerülő.. akarom mondani kereső.

2016. jún. 10. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a második szakmádért fizettél, akkor a harmadik ingyenes. (Kettőt lehet ingyen végezni.)A korhatár miatt viszont lehet, hogy csak estire mehetsz. Esti 25 éves kor után van és nincs felső korhatár. Ezt tudod munka mellett is végezni.
2016. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!