Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki anyanyelvi szintű...

Ha valaki anyanyelvi szintű tudassal megy egy nyelvszakra (pl skandinavisztika) akkor kiválthatja a nyelvképzési tárgyakat valamiképpen?

Figyelt kérdés
És a kiváltott tárgyakért jár a kredit, vagy az ember nyakába sóznak helyettük szabvál tárgyakat?
2016. jún. 10. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem ugyanúgy be kell rájuk járnod megvizsgázni
2016. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában is tanítanak nyelvtant, attól függetlenül, hogy anyanyelvünk a magyar.
2016. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyílván, de van külön nyelvtan tárgy. Én a konkrét nyelvoktatást biztosító tárgyakra gondoltam.
2016. jún. 10. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Kizárt dolognak tartom, hogy ezzel megúsznád. Viszont így nem értem, hogy miért probléma, hogy be kell járnod? Sőt, amit abszolút nem értek, hogy ha anyanyelvi tudásod van, akkor mi a ráknak akarsz te ilyen szakra menni? Ha már tudok valamit, akkor nem akarom, hogy megtanítsák feleslegesen még egyszer. Nem érdekel valami más szak ahol újat is mondanának?
2016. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak huszon x kredit a nyelvoktatás, a tobbi pedig irodalom, nyelveszet, tori, ami kifejezetten erdekelne. Csak nincs kedvem három évig ülni és unatkozni. :D Inkáb felvennék akkor inkább egy másik nyelvet (de a "saját nyelvem" irodalmához etc... ragaszkodnék.)
2016. jún. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!