Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a FOSZK-on csak egy évet...

Ha a FOSZK-on csak egy évet végzek el, majd átjelentkezem /újra jelentkezem alapképzésre, akkor abból az 1évből lesz hasznom?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy onnan lehet tantárgyat elfogadtatni, vagy lehet kreditet átszámoltatni vagy csak akkor, ha mind a két évet megcsinálom és megszerezem az oklevelet?

2016. jún. 12. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom bsc-n csak bsc-a tárgyakat lehet elfogadtatni. Meg foszk-ról át se lehet jelentkezni alapképzésre.
2016. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Újra felvételizned kell. Az attól függ, hogy mi van az intézmény kreditelismertetési szabályzatában. Ezt tőlük kellene megkérdezni a tanulmányi osztályon, hogy van-e olyan tantárgy, amit be tudsz számíttatni. Ha nincs, akkor vesztettél két állami finanszírozású félévet.
2016. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam, egy év után váltottam. Átjelentkezni nem lehetett, csak újrafelvételizni. Utána le kellett adni Neptunon kérvényt (KK - kérelem kreditátvitelre néven van az ügyintézés - kérvények fül alatt, meg van mettől meddig lehet ezeket a kérvényeket leadni). Mivel a fokszos tárgyak nagy része megegyzik a bsc-vel ezeket elfogadták. Ami meg külön fokszosoknak volt tárgy szabadon választhatónak elfogadták. Egyedül a tesit nem fogadták el, mivel az 0 kredites volt és mint kiderült az csak akkor fogadják el, ha záróvizsga is van a nulla kredites tárgyból. különben újra kell csinálni. De minden mást elfogadtak.
2016. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!