Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány pont kell ahhoz, hogy...

Rigómező kérdése:

Hány pont kell ahhoz, hogy bekerüljön vakaki állami ösztöndíjas gyógyszerészképzésre a Pécsi Tudományegyetemen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább annyi, amennyi a ponthatár lesz.
2016. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Július végén derül csak ki...
2016. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmúlt években 360 körül mozgott Pécsen a ponthatár, de mivel behozták a központi ponthatárt, így már tavaly 385 volt a ponthatár, és idén is ez van kitűzve minimumnak. Szerintem /bár ez saját vélemény/ Pécsre nem jelentkeznek olyan sokan mint Pestre vagy Debrecenbe, ráadásul ahogy írtam az elmúlt években a ponthatár alacsonyabb volt 385-nél, és ha megnézed a statisztikákat, lehet látni, hogy nem vesznek fel 80 embert a képzésre /ez a max/ mivel nincs meg az embereknek annyi pontja, vagy felveszik őket az első helyre. Ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem valószínű hogy az a 385-ös ponthatár emelkedni fog, ha az megvan, szerintem bent vagy. :) (De ez csak saját vélemény)
2016. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!:
2016. jún. 14. 17:56
 5/5 anonim válasza:
Hát én nem ajánlom a Pécsi képzést semmiképpen ... kivéve ha katonagyógyszerész szeretnél lenni, akkor viszont irány a PTE-GYTK ...
2017. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!