Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiatal, kevésbé fiatal orvosnő...

Fiatal, kevésbé fiatal orvosnők, vélemények, tapasztalatok? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, vajon megfelelő-e számomra az orvosi. A tanulással talán annyira nem is lenne probléma...De mi a helyzet a gyerekvállalással, neveléssel? Mikor érdemes? Egyáltalán van idő foglalkozni a gyerekkel, vagy bébiszitterekre van szükség? Egyetem alatt mennyi szabadidő van? Nőként tényleg csak akkor menjek orvosnak, ha 100%-osan elkötelezett vagyok, és be tudom áldozni a családot a gyógyítás oltárán?

18/l (felvidéki harmadikos gimnazista)



2016. jún. 14. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kukk meg!


[link]

2016. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk azt ajánlották szülészet gyakorlaton, hogy szüljünk minél hamarabb, lehetőleg 30 alatt, mindenkinek ez lenne az ajánlott, ők látják nap mint nap, hogy minél idősebb valaki, annál többet kell küzdeni már csak a teherbeesésért is, a gyerek egészségéről nem is beszélve. No, de mikor? Diploma előtt? Esélytelen. Rezidensként? Elképzelhetetlen. Szakképzés alatt? Talán, de ez is elég necces. Őszintén szólva, én nem nagyon tudom elképzelni mikor lesz belőlem anya, bár már kezdek is lemondani róla - ugyanis se normális fizetésem nem lesz, se időm rá, ezek nélkül pedig elég nehéz gyereket nevelni bármikor is, mindamellett, hogy eléggé férfiakra berendezkedett szakma ez, akárhogy is nézzük.
2016. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.
2016. jún. 14. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!