Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi egyetemre szeretnék...

Jogi egyetemre szeretnék menni, viszont ehhez szükséges a jó beszédkészség, kifejezőképesség, ami sajnos nekem nincs meg, hogyan lehetne ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy egyetemig van még egy pár évem, de már most jobb lenne, ha tudnám fejleszteni magam, úgy érzem sokkal könnyebben boldogulnék mindennel, de mikor felszólítanak, nem vagyok képes értelmesen, választékosan megfogalmazni azt, amit szeretnék mondani, néha még írásban sem, pedig úgy gondolom, hogy elég jól gondolkodom..Mindenképp szeretnék jogira menni.. tudnátok segíteni?

2016. jún. 15. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
rakd bele magad olyan helyzetekbe, ahol te beszélsz egyedül a többiek pedig hallgatnak. Vagyis vállalj kiselőadást. Barátaid előtt bezsélj úgy h ők ne szóljanak bele. :) szóval beszélj beszélj
2016. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Esetleg tudnátok olyan oldalt, ahol tanulhatnék kifejezéseket, vagy (idegen) szavakat, ami segítene bővíteni a szókincsem, hogy választékosabban és érthetőbben fogalmazzak?
2016. jún. 16. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvass sokat!
2016. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem onbizalomhianyod van... Altalaban a maganiztos emberek jol kommunikalnak... En erre probalni elso korben fokuszalni....
2016. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!