Nagyon vészes szóbeli?

Figyelt kérdés
törtitől meg magyartól nagyon félek attól is hogy nem fogok tudni megszólalni az izgalomtól vagy pont azt a tételt nem fogom tudni

2016. jún. 15. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vészes, nem kell túlaggódni. Ha látják,hogy nem megy, segítenek is. Inkább pihenj, ne ezen agyalj. :) Hajrá!
2016. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kell félni. Ha valami nem jut eszedbe, ugord át, max később visszatérsz rá. Arra kíváncsiak, hogy mit tudsz, nem arra, hogy mit nem.

Csak szép összefüggő mondatokban beszélj és nem lesz gond!

2016. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedvességeteket kicsit megnyugodtam :)
2016. jún. 15. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem még az vizsgabizottság elnöke is súgott egy szót annak idején :D

összességében jól sikerült amúgy :)

nem kell aggódni, a törinél nagyon sok forrás van amikről lehet beszélni rendesen

magyar se vészes egyáltalán

mire sorra kerülsz meg lefelelnek előtted, látod hogy megy, még csak emiatt se kell félni

2016. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én ma érettségiztem, nagyon feszült voltam mert nagyok sok tételt kellet tudni és nem tudtam mindegyiket átvenni. Reggel gyorsan megtanultam 2 tételt még magyarból hátha azt húzom, és nem abból az 5 tételből amit nem tudok. (Törinél is 5 tételt nem tudtam)

Olyan tételeket húztam amiről semmi fogalmam se volt, a tanár elmondta a feladatot és megtudtam csinálni az irodalom részt. A nyelvtan része pedig 2 perces volt számomra mert az érvelést fejtettem ki kicsit.

A törinél olyat húztam, amit 1x-er se néztem át de a forrás valamennyire tudtam használni, illetve térben/időben elhelyeztem. Elértem a minimum pontot belőle. Ha nem a minimum pontra mész, hanem mondjuk 3-as vagy az fölé akkor tanulnod kellet volna.

2016. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedden érettségiztem és egyáltalán nem volt vészes. Pedig nagyon féltem. Szerencsém volt, mert jó tételeket húztam és majdnem mindenből dicséretet kaptam a bizottságtól :)
2016. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!