Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az NKE-HHK-n aki végez az...

Az NKE-HHK-n aki végez az csak egy diplomát kap?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy régen a katonai diploma mellé kaptak egy civildiplomát (amikor még Zrínyi volt)

2016. jún. 19. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy diplomát. Valami kiskapuval átlehet civillé fordítani úgytudom most.
2016. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt véletlen nem tudod, hogyan működik ez?
2016. jún. 20. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen hiteles vagyok mint forrás, de szerintem úgy, hogyha valami ok folytán nem tudnál hivatásos állományba állni, de a diplomád mint hivatásos megvan ( vagy munka során megsérülsz komolyabban stb.) akkor egészségügyi okokra hivatkozva átlehet iratni. Az úgy biztos nem működik, hogy boldog boldogtalannak civil diplomát adnak, mert annak nincs értelme.
2016. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem lehet átforditani sehogy. Benne vagyok a rendszerben.

Kapsz egy Diplomát ami annyiról szól hogy te itt végezted el az adott szakot. Nincs rajta hogy most ez csak katonai vagy csak civil.

ez egy Diploma. Mint olyan rajta lesz hogy te a "katonai vezetői" alapképzést végezted el.

Az utóbbival egyébként civilbe értelemszerüen sehol nemtudsz elhelyezkedni.

Logisztikusként vagy üzemeltetőként már inkább.

2016. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tessék :) Az illetékes megmondta:)
2016. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!