Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen piacképes OKJ-s szakmák...

Milyen piacképes OKJ-s szakmák vannak, amelyekkel manapság nagyobb esély van az elhelyezkedésre és normál (nem éhbér) bevételt biztosít? 20 L

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen szakmát válasszak. Nem a meggazdagodás a célom,csak hogy normálisan megéljek és szeretettel végezzem a munkámat.. Kérlek soroljatok szakmákat,hátha valamelyik ötletet ad nekem. Segítségeteket előre is köszönöm!
2016. jún. 21. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Legalább egy nyelv mindenképp kell. Piacképes pl., ha érdekel az IT-terület:

CAD-CAM informatikus

rendszergazda

2016. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy német nyelvvizsgám. A gond csak az,hogy sajnos az informatika nem az én terepem,nem értek hozzá és nem is ébreszt bennem érdeklődést...Esetleg más ötletek?
2016. jún. 21. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
az eretsegire epulo okj kepzesekel jol lehet keresni, de hiaba irok itt neked szakmakat, neked kell tudni hogy mi akarsz lenni nem nekunk
2016. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*érettségire
2016. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!