Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » KRE tanítóképző főiskolai kar...

KRE tanítóképző főiskolai kar budapest vagy nagykőrös?

Figyelt kérdés
Hol folyik az oktatás? Valóban le kell mennie annak, aki oda jár nagykőrösre is? Vagy ez szabadon választható ki hol szeretne órákat felvenni?

2016. jún. 21. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahol van az egyetem/főiskola, oda kell órákra bejárnod.

Ami az adott szakra megvan hatgározva, hogy hány kreditnyi szabadon választható tárgyat kell felvenni, azt veheted fel akárhonnan, de a kötelezőeket, illetve a kötelezően választhatóakat az adott intézményben kell teljesítened.

2016. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van pesti meg nagykőrösi telephely is, az órarend sem ad magyaràzatot kinek kell egyikre vagy màsikra jàrnia vagy, hogy hol folyik az oktatàs....
2016. jún. 21. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor jelentkeztél a felvin, oda van írva zárójelben, ha két helyen is folyik a képzés, hogy melyik helyre vagy hivatalos, ha felvesznek. (első voltam)
2016. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tévedés, itt nincs odaìrva...direkt néztem. Fél perc utànajàràssal te is meggyőződhetsz erről.
2016. jún. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!