Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire kínos 3x menni egy...

Mennyire kínos 3x menni egy tárgyból vizsgázni?

Figyelt kérdés
Mentségemre szóljon, hogy a legnehezebb tárgyról van szó és a legvadállatabb tanárnál vizsgáztam.
2016. jún. 22. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

milyen tárgy? :D

én voltam már egy tárgyból 5-ször is (matek a2)

szerintem nem gáz

2016. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

miért lenne kínos?fizetni kell érte, ennyi. de amúgy senkinek semmi köze nincs hozzá.

a lényeg,hogy sikerüljön.a kutyát nem érdekli,hogy elsőre vagy harmadjára.

2016. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem az. Szerves kémiából a kilencedik vizsgám végre kettes lett :P Sose voltam boldogabb :)
2016. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne, hogy hátha lazábban veszik ha már utóvizsga, de sok esély nincsen rá....amúgy római jog.
2016. jún. 22. 15:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. :)

Matek szigó csak hatodjára lett meg.

2016. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem is volt olyan tárgy amivel megszenvedtem és 4.-re lett meg. De van nálunk egy tárgy amin sokan 5. vagy 6. próbálkozásra mennek csak át, 70-80% körül van a bukási aránya minden évben :) Meg most ezt ki nézi, az a lényeg, hogy sikerüljön :)
2016. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak nem Szabó Bélánál vizsgázol? :D
2016. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem tudom ki az, de nála biztos rosszabbnál :D
2016. jún. 22. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én a komolyabb tárgyakból sose UV-ztam, csak az ilyen töltelék, bullshit hülye tárgyakból, volt olyan (Európai közjog és politika 2.) ami 4. alkalommal lett meg.

Nem éreztem kínosnak, bár júliusban az RJ, meg az AJ tanszék előtt tolongtak az emberek, az EU tanszék előtt meg voltunk ketten. Én nem éreztem kínosnak, ismerősök legfeljebb röhögnek rajta. Az tény, hogy a komolyabb tárgyak esetében nagyobb az együttérzés.

2016. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kínos egyetemen/főiskolán többször neki menni egy tárgynak..sok esetben túl magasak szerintem a követelmények,főleg egy lazább gimi után..engem is arcul ütött a hirtelen változás..plusz azt figyeltem meg hogy nem mindegy,milyen tanárnál tanultál,és hogy milyen tanárnál vizsgáztál(pl nem minden tanár veszi egyformán szigorúan a vizsgáztatást)..ja,még egy,bár ez sem annyira kínos,inkább bosszantó:ha nem sikerül 'A' tárgyból levizsgázni, nem veheted fel a rá épülő tárgyakat(ha van ilyen),viszont az adott tárgyat is legrosszabb esetben csak egy fél év múlva.. ez a legdühítőbb az egészben szerintem.
2016. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!