Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolás tanuló vagyok...

Főiskolás tanuló vagyok (program tervező).3. évemet taposom, de attól tartok nem fogom tudni elvégezni a szakot. Ötleteket várnék milyen okj-ra menjek? Ötleteket tanácsokat kérnék

Figyelt kérdés
Nem tudom mihez kezdjek. Elég sok pénzt vissza kell majd fizetnem, vagy ledolgoznom az ott töltött éveket. Valószínűleg az utóbbi lesz. De előtte kellene egy okj-s szakma, valami amit szeretek is nem úgy, mint jelen esetben, hogy csak szenvedek ezen a szakon. De elképzelésem sincs, mit válasszak. Szeretek vezetni és jó is vagyok benne. Gondolkodtam vám és pénzügy őrségen, de ahogy olvastam nehéz bekerülni, elhelyezkedni ez igaz?

2016. jún. 24. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segítene, ha leírnád, mi a bajod ezzel a szakkal, miért okoz nehézséget. Én amondó vagyok, hogy ha a 3. évnél tartasz már, akkor érdemes végigküzdeni, mert legalább a papír a kezedben lesz. Ha félbehagyod a képzést, fizetheted vissza az állami ösztöndíjat.
2016. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az a néhány tárgy ami maradt olyan, hogy nem igazán érdekel, és emiatt nagyon nehezemre esik megtanulni az adott óra anyagát. Valamint a szakmai gyakorlatomat is letudtam már és abból amiket ott csináltunk és meséltek rájöttem, hogy nem hozzám való ilyen munka végzése. Nem szerettem amit csinálok és ez nagyban kihatott a teljesítményemre.
2016. jún. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!