Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok nekem mesélni a Semmelw...

Tudtok nekem mesélni a Semmelweis (SOTE) suliról?

Figyelt kérdés
Mit érdemes tudni róla? Nehéz bejutni? Mennyire nehéz, mit érdemes választani érettséginél? Tovább tudok menni igazságügyi orvosszakértőnek?

2016. jún. 25. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Több szak is van, melyik érdekel konkrétan?

Ha az orvosi, akkor a biosz-kémia emelt szintű érettségi kötelező.

2016. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az általános orvosi :) Bocsánat, az lemaradt :)
2016. jún. 26. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Bejutni nehéz, bent maradni még nehezebb, de jó sok kitartással, akaraterővel, szorgalommal, ésszel elvégezhető. Emelt biosz érettségi kötelező, mellé emelt kémiát vagy fizikát kell választani. A többség a kémiát választja, talán az kicsit jobb is, mert az első félévben a kémiát komolyabban veszik, mint a biofizikát (azért valami fogalmad legyen mindkettőről, mert ha nem, megszenvedhetsz vele).


Igen, tovább tudsz menni igazságügyi orvosszakértőnek. Oda az általános orvosi szak az egyetlen út.

2016. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig pont a kémiát utálom:D Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :3 Esetleg egy korulbelüli felvételi pontszámot tudsz mondani? :)
2016. jún. 26. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:

430-440 között szokott lenni. De a felvi.hu-n mindent megtalálsz.

Hány éves vagy?

2016. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jesszusom... Köszönöm :) 17, most leszek 11es :)
2016. jún. 28. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Két év alatt még simán fel tudsz készülni az érettségikre, ne aggódj. :) Én is igazságügyi orvosszakértőnek készülök, csak épp harmadéves leszek szeptembertől a sotén.


Ne ijedj meg, ha tanulsz, teljesíthető pontszám. :)

2016. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és sok sikert neked is a sulihoz :)
2016. jún. 28. 23:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Még esetleg azt meg tudnád mondani, hogy te egészségügyibe vagy sima suliba jártál? És mennyire hátrány, ha én gimibe vagyok? Előre is köszönöm:D
2016. jún. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!