Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ponthatárok kihirdetésénél...

Ponthatárok kihirdetésénél kapok emailt vagy sms-t, ha felvettek az egyetemre?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvettek akkor kapsz egy sms-t július vége felé.
2016. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos értesítőt, határozatot is kapsz valamikor a kihirdetés után.

De nem olyan bonyolult összehasonlítani két számot:

Ha a pontod nagyobb vagy egyenlő mint a ponthatár, akkor bent vagy,

2016. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es, ez igaz, de az embernek mégis jólesik, ha külső forrásból is megerősítik, hogy ők is úgy gondolják:))

Nekem pl. anno elszámolták a pontjaimat, és a legnagyobb meglepetésemre máshonnan kaptam meg a várva-várt borítékot. Mondjuk szerencsére tudtam, hogy nekem van igazam, ezért nem izgultam túlságosan, szóltam, és kiigazították:)

2016. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: ja, amúgy én is úgy tudom, hogy szoktak sms-t küldeni - meg persze levelet is a bővebb tudnivalókkal.
2016. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kapsz SMS-t, ha beírtad az adataidhoz a telefonszámod. Ha nem, akkor csak a felvin írja ki, ott is annyit, hogy "felvételi pontszáma elérte a képzés ponthatárát" és zölden kiemelik, hogy melyik megjelolt szakra.
2016. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 28. 07:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldik sms-ben h elérted az x kar y szak ponthatárát . Aztán rá 5 percre : "Bocs nem ide " :D
2016. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!