Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus hallgatók, milyen...

Corvinus hallgatók, milyen feltételei vannak az államin maradásnak?

Figyelt kérdés

ez már nem a felvi hatásköre - sajnos -, aki esetleg idejár megtudná mondani a 38 krediten kívül évente, a 3,01 -es átlagon kívül van-e valami más / változás?

köszönöm. Fontos lenne,mert dolgozni szeretnék egyetem mellett, ha tanulmányi ösztöndíjat nem is, legalább államin maradjak.



2016. jún. 29. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
2) Az Egyetem tanévenként köteles önköltséges képzésre átsorolni azt a 2016/2017. tanévet megelőzően hallgatói jogviszonyt létesített magyar állami (rész)ösztöndíjjal támogatott képzésben részt vevő hallgatót, aki az utolsó két olyan félévben, amelyben hallgatói jogviszonya nem szünetelt, nem szerezte meg legalább az ajánlott tantervben előírt kreditmennyiség ötven százalékát, illetve a 2,50 tanulmányi átlagot, továbbá azt, aki az Nftv. 48/D. § (2) bekezdése szerinti nyilatkozatát visszavonja-
2016. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jól írta a kérdező, 3 egészes átlag kell az idén szeptemberben kezdőknek :), ezt kell elérni a kommolált kredit indexel ( két félév összes tárgya benne van), és két félév kell 36 kreditet (én még így tudom) összeszedni. Utóbbi az elég könnyű, nekem elsősként 56 kreditem lett teljesítve
2016. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!