Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus Gazdaságinformatika...

Norbi9701 kérdése:

Corvinus Gazdaságinformatika szakon az első évben h néz ki körülbelül az órarend?

Figyelt kérdés
Mert focizom, és nb3as csapatnal szeretnék játszani, csak a csapatnak mindig délelőtt fél 10tol van edzés 11ig, és hogy ez megoldható valamilyen módon h tudjak edzésre járni, pl úgy tárgyat felvenni, vagy ez tőlem semmilyen módon nem függ?
2016. júl. 1. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Buli, henyélés, szex a csajokkal, megint buli ezután aki jobban bírja annak megint buli, majd megint henyélés, ezt egészen a vizsgaidőszakig, akkor elolvasol valami random könyvből 20 oldalt és vizsgaidőszak letudva. Kövi szemeszterben ugyanez.
2016. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
És még a GDF-et cikizik...
2016. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt meg tudod nézni, hogy milyen óráid lesznek


amúgy magad tudod összerakni az órarended

2016. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ez azt jelenti h én tudom eldonteni h hétköznapokon 9:30 és 11 között ne legyen órám, és azt inkább berakom délutánra, vagy pedig ha felveszem a tárgyakat az egyetem osztja be h mikor kell órára járnom?
2016. júl. 1. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell bejárni. Corvinusról beszélünk haver nem sotéról.
2016. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!