Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tantárgyat érdemes...

Milyen tantárgyat érdemes felvenni faktra ha fotózással szeretnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Most leszek 10.-es és év végén majd el kell dönteni milyen tantárgyakat kell felvenni faktra nagyon régóta érdekel a fotózás hobbiként űzöm is évek óta :) a válaszokat előre is köszönöm
2016. júl. 2. 22:13
 1/2 Gaery válasza:
Mindenképp Művészethez kapcsolódót, ha a sulidban nem indul ilyen akkor esetleg rajzot próbáld meg felvenni. Nálunk pl. nem volt semmi ilyen fakt csak heti 1 fotográfia szakkör.
2016. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy volt osztálytársam fotózást tanul (media design a szak neve), ő magyar és művészettörténet faktos volt. nekünk 2 faktot kellett felvenni, szóval abból indulok ki, hogy neked is annyi kell. az egyik mindenképpen legyen művészettörténet vagy valami hasonló, mert szerintem a felvételin abból kérdeznek valamit (a MOME-n legalábbis), a másik igazából lehet bármi ami érdekel, de egy magyar vagy egy idegen nyelv hasznos tud lenni, érettségi szempontjából is. ezt halkan suttogva mondom, de művész szakokra úgyis egyéni felvételi van, szóval nem ANNYIRA fontos a szuper 100% érettségi

DE, ez csak az én véleményem/gondolataim, nem tudom pontosan hogy hogy működik, én teljesen más irányba tanultam tovább. egy kicsit utána is nézhetsz a dolgoknak ez alatt a pár hónap alatt, pl felvin megnézheted hogy milyen képzés érdekel pontosan (egyetemen valami, másfajta képzés, tanfolyam) és ha egyetem akkor mi a követelmény. arra figyelj, hogy a felvi nem nagyon szereti részletezni a dolgokat, kivéve felvételi időszakban, úgyhogy január környékén nézd

2016. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!