Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak szerintem veszélyes...

Csak szerintem veszélyes munka a gyógytornászi munka?

Figyelt kérdés
Például valaki elveszti a kezét, karját, lebénul, akkor annak derékba van törve a karrierje? Nem tud tornáztatni stb.

2016. júl. 3. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaaagy akármelyik másik hivatás: ha lebénulsz nyaktól lefelé, akkor nem tudod csinálni. Ilyen erővel semmi se legyen az ember.
2016. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Arra gondolsz, hogy veszélyes a gyógytornászi munka, mert a tornáztatás miatt elveszíted a karodat, lebénulsz...?
2016. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Ez a legtöbb foglalkozásra igaz.
2016. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, például egy baleset során elveszti a kezét az ember, akkor már nem tud továbbdolgozni gyógytornászként.
2016. júl. 3. 22:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És semmi másként sem. Miért pont gyógytornász? Nem lehet zongorista, karmester, rakodó munkás, sebész, kozmetikus, fodrász, stb. sem.
2016. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen logika alapján csak annyira veszélyes, mint a varrónő, hegesztő, ápoló, zongoraművész...
2016. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért veszélyes egy munka, mert ha a villamos levágja valaki lábát, akkor többet nem végezheti azt a munkát? Hát téged se az eszedért szeretnek!
2016. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Diktálni feladatokat még tud :D
2016. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez meg milyen kérdés
2016. aug. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!