Milyen oldalakat tudtok mondani amin könnyebb tanulni?

Figyelt kérdés
ingyenes tanulasi oldalak érdekelnének nehezen értem meg a tananyagot köszi

2016. júl. 4. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgy?
2016. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenféle érdekelne de különösen a biosz kémia. főleg a töri megy nehezen és a földrajz. Minden tantárgy nehezen megy azért kellett régen kilépnem az esti iskolából a tanulási nehézségeim&diszkalkulia miatt... most speciális gyogyszert szedek ami segit a tanulásban vmivel könnyebben jegyzem meg a dolgokat és a memóriám is jobb. mindenféle módot akarok kipróbálni a tanulás hatékonyságának növelésére most találtam egy pár oldalt. muszáj lenne tanulnom mert orvos szeretnék lenni vagy valami idegtudománnyal foglalkozó szakember. ez a téma érdekel sőt ebben a tanulási képességem egyáltalán nem korlátozott napi 8 órát kutattam fél éven át és lassan szakértő vagyok. Nootropikumokat szedek valamennyire növelik a tanulasi kepesseget a memoriat és a figyelmet viszont ami a jó bennük hogy ha vödörszámra szeded mondjuk a piracetamot akkor sem lesz mellekhatasa, bár a legtöbb alzheimerre javasolt szernek van mellekhatasa(tolerálható) ha esztelenül szedi őket az ember. Sztem hülyeség lenne nem kihasznalni a kemia adta lehetőséget, kovácsoljunk magunknak előnyöket a kémiából elvégre más miért tud olyan könnyen tanulni :D fél év alatt voltak nagyon apró mellékhatások melyek kiküszöbölhetőek de az idő javarésze alatt mellekhatasmentes vagyok. Nyilván van köze a kognitiv funkcioknak a sikerhez és hogy ki sikeres és ki nem, vannak bizonyos ingerületátvivő anyagok és receptorok a nootrop szerek ezek stimulálásával hatnak, de az amfetaminok káros mellékhatásai nélkül readásul pluszba még neuroprotektivek is tehát ami az amfetaminnál van h ha tul sok dopamin termelodik akkor oxidopamin termelődik amit állatoknál használnak a parkinson kór előidézésére ez elpusztitja a dopaminerg@noradrenerg neuronokat. itt viszont pl. védenek mindenféle neurotoxinoktól. Eddig nekem fogalmam sem volt hogy ilyen tehetséges vagyok ebben szeretném kamatoztatni a tudásomat és ha orvos nem, akkor mondjuk neurobiologus szeretnek lenni. szerintem a tudomány mai szintje alapján nem lehetetlen.
2016. júl. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!