Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás!? Történelemmel...

Továbbtanulás!? Történelemmel kapcsolatban milyen szakmák vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a történelmet, csak nem tudom, hogy mihez kezdhetnék vele, Lehetőleg olyan munkát szeretnék amiből meg is tudnék élni. Előre is köszönöm!:)

2016. júl. 6. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Történelemtanárral, kutatóval ki is fújt. Javaslom, hogy inkább maradjon meg a történelem egy hobbinak, és keress valamit, amiből meg is élsz.
2016. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Esetleg régész.
2016. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A régész is kutató.
2016. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ugyanebben a cipőben vagyok és egy csomó szakhoz jó a történelem csak tanulni kell mellé valamit mondjuk angolt vagy gazdaság vagy matek vagy magyar nyelv és irodalom aztán kismillió szakhoz jó a történelem szerintem ne halgass azokra akik elakarnak terelni csak mert két dimenziósak

Lehetsz még jogász, vagy ügyvéd meg egyébként nem sok köze van hozzá de médiát is lehet vele tanulni szóval nézz körbe felvin mihez jó

2016. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
barátnőm most végezte el a történelem mesterszakot a pázmányon, de amikor már megkezdte akkor volt állása levéltárosként, mert a gyakorlati helye ajánlotta fel neki, hogy ott dolgozhat; nekem azt mondta, hogy 220-at kap nettóban és vígan eléldegél belőle
2016. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!