Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szaxofonon nehéz megtanulni...

Szaxofonon nehéz megtanulni játszani?

Figyelt kérdés

Megörököltem egy B-Tenor szaxofont a nagyapámtól. Mindig is szerettem hallgatni ahogy játszik.

Én jelenleg 25 éves vagyok, mindennemű zenei képesítés és képesség nélkül.

Az volna a kérdésem, hogy érdemes e belefognom a tanulásba, mert első ránézésre, ahogy kezembe vettem a hengszert, elég bonyolultnak tűnik.



2016. júl. 6. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Legfeljebb, ha van hozzá érzéked. Nem villogni akarok, én eléggi muzikális vagyok, játszom is több hangszeren, és én sem jártam tanárhoz/ zeneiskolába.

Próbáld meg, keress a neten tutorial videót -érdemes angol nyelvűt, abból több van. :)

2016. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*Eléggé, látom elírtam.

Szóval ha megpróbálod, látni fogod, hogy megy-e vagy sem. Veszteni nem sokat tudsz.

2016. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!