Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol, melyik iskolában lehet...

Hol, melyik iskolában lehet kitanulni a mechatronikát esti tagozaton vagy valami olyan tagozaton amire 29-30 évesen lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mivel ezelőtt másban dolgoztam és 10 évvel ezelőtt még nem volt nagyon ilyen az országban így most kezdeném el.
2016. júl. 7. 22:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez itt azt jelenti, hogy levelezőn is el lehet végezni a mechatronikát? Mert egy másik oldalon meg azt írták, hogy csak nappalin indítanak képzést.


[link]

2016. júl. 7. 23:31
 2/8 anonim ***** válasza:

EDUTUS (csak önköltséges)

SZTE-MK (állami ösztöndíjas is van!)

SZIE-GÉK (csak önköltséges)

OE-BGK (csak önköltséges)

SZE-MTK (állami ösztöndíjas is van!)


SZE-MTK illetve SZTE-MK közül érdemes lehet választani, az EDUTUS nem megfelelő minőségű diplomát ad, akkor inkább már OE, ha mindenképpen önköltséges ponthatár érhető el csak.

2016. júl. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek amiket felsoroltam, természetesen a levelező képzésekre vonatkoznak :)
2016. júl. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Győr és Szeged a két állam helyszín, ha csak budapesti jöhet szóba akkor csak önköltséges helyekre tudsz menni, akkor viszont az OE ajánlott, jó minőségű diplomát ad a levelezőképzéshez képest munkaerő piacon is elismert.


az EDUTUS az utolsó pár évét futja - sajnos - de mindenképpen fel akartam hívni a figyelmed

2016. júl. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
állami*
2016. júl. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elnézést kérek a szétszórt (külön írt) válaszért! :d

ha esetleg van még kérdésed írj nyugodtan, bár nem vagy öreg, sem a tanuláshoz sem máshoz, tény hogy mi 1-2 évvel az érettségi után jobban benne vagyunk ezekben, így tényleg bármit akarsz, kérdezz bátran.

egyébként nagyon jó ötlet a mechatronikai mérnöki pálya, és sok sikert a terveid megvalósításához! :)

2016. júl. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Semmi gond.

Van amikor nekem is utólag jutnak eszembe a dolgok és lesz egymás alatt 4-5 hsz.


Még az érdekelne, hogy ez a levelezős dolog mennyire jó?

Vagyis mennyire kap az ember használható tudást lévén hogy nem nappalis a dolog?


Illetve hogy nem gond az, hogy nem 24-26 évesen kerülök ki a piacra? Bár azt olvasom, hogy ez a szakma nagyon új és nagyon kevesen vannak benne. Tehát kb úgy 10 éve került be az országba így ha akartam volna se kezdhettem volna bele rögtön a középsuli után.

2016. júl. 8. 04:53
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos inkább Budapest lenne az ami szóba jöhetne.

Győrben és Szegeden nem vagyok ismerős egyáltalán.

Budapesten vannak rokonaim, így az ottani iskolák jöhetnének szóba.


Írtam ezeknek is, de ők csak nappalist indítanak.

[link]


Hova érdemes jelentkezni érettségi után Budapesten ahol jó minőségű diplomát adnak és nem csak nappalis tagozat van? Tehát ami megfelelne nekem?

2016. júl. 8. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!