Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Heti 20 óra munka belefér...

Heti 20 óra munka belefér jogi egyetem mellett?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ, így ennyiből nem tudunk rá választ adni.
2016. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hétvégén 10-10 óra mindenképpen, ha a hétköznapokra gondoltál, akkor ha a munkaidő rugalmas (telefonálgatós reggel 7 és 21 között pl) akkor igen

de ha fixen megvan, hogy mindennap 4 óra délelőtt, eléggé necces, ismét kérdéses hogy a 4 órákat hogy tudod mozgatni, mennyire közel van a munkahely, nekem az előadásokat ki kellett hagyni 20 óra / hét mellett.

A gyakorlatokat úgy vettem fel, hogy hétfő-kedd-szerdán lemenjen az egész, pénteken pedig 8 órát tudtam dolgozni, szóval ez csak a tárgyfelvétel után derül ki mire lesz lehetőséged (mindig van pár ember, akinek a leglehetetlenebb időpontban sikerül felvenni a tárgyakat (hétfő 8-9 óra gyak, illetve hétfő este 7-8)

másnak 3, néha 2 nap alatt lemegy az összes gyakorlat.

Az előadásokat a munkavégzők (katalógusmentes előadásokat) kihagyják.

2016. júl. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarod végezni akkor nem.
2016. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom, hogy a tanulás rovására menne, de ez egy tök jó gyakornoki munkalehetőség ami a későbbiekben is jól mutatni az önéletrajzomban. A péntek az amikor biztosan tudnék dolgozni, esetleg szombaton is, a vasárnapot azt meghagynám a pihenésre/tanulásra, a többi hétköznap még nem tudom, hogy fog alakulni :/
2016. júl. 8. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy már a nyáron kezdj bele a tanulásba. Nem kell nagy tempóban, de mindenképpen kezdd el, hogy ne szakadjon minden egyszerre a nyakadba. Úgy szinte lehetetlen küldetés lenne. Tudom, nyaralás, szép idő, fesztiválok, de sajnos ezt vállalnod kell, hogy a építhesd a karriered.
2016. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!