Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek van még "feldolgozás...

Kinek van még "feldolgozás alatt" a bő két hete feltöltött érettségi dokumentuma az e-felvételiben?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.
2016. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is
2016. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is. Úgyhogy szerintem nem kell aggódnunk.
2016. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, már 3 hete.

Viszont az egyik nyelvvizsga bizonyítványom majdnem 4 hónapig volt feldolgozás alatt. Ennyi idejük most már nem lesz, igaz, az újonnan feltöltött dokumentum is kevesebb.

2016. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

nekem egy hónapja

de figyeld meg, hogy majd mindenkinek július 12-én este vált át feldolgozottra vagy elutasítvára.. és akkor szegény nyomorultak meg futkozhatnak ide-oda ha elutasítják a dokumentumaikat, mert alig lesz már idejük korrigálni a hibákat


ezért utálom a felvit; semmit nem csinálnak... és az utolsó pillanatban tud meg mindent az ember -.-

2016. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem gyorsak az tény, de cserébe mindent nagyon pontosan leírnak mindenhova, úgyhogy csak értelmezni kell
2016. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hét alatt lett feldolgozva pontosan. De amúgy, aki aggódik hívja fel az ügyfélszolgálatot, és ott megnézik, hogy rendben lesz-e. Csak a felvételi azonosítószámot kell megadni. Én is ezt csináltam, mert aggódtam. :)
2016. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem még csak a nyelvvizsga van feldolgozva. :(
2016. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!