Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alfa kapos villanyszerelő OKJ...

Alfa kapos villanyszerelő OKJ képzésről van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
Azt furcsálom hogy csak 10hónap a kèpzès ami nekem jó is lenne mert már 23 èves vagyok csak nem tudom hogy ez mennyire elèg illetve hogy a munkáltatók mennyire nèzik ezt jó szemmel külföldön dolgozok jelenleg ès utána pár èvig is ez lenne a cèlom vele.

2016. júl. 10. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkié 10 hónapos...

Ez a világ most ilyen. Szervezett - felnőtt - képzésben nem leszel okosabb, mint ebben. Hozzá kell tanulni. A neten is elég sok anyagot találni, bár a német vagy angol tudás az azért segít ebben. Nagyjából tudni kell, milyen szabványok fedik le a tevékenységet, és mi is van ezekben. A gyakorlat más tészta, hát azt valahogy meg kell szerezni. De az sem az iskola dolga. Régen az áramszolgáltatós tanulók jók voltak oszlopállításban, egyes ipari villanyszerelő kivitelezőknél tanulók meg betonfödém átvésésében. :) Ma is az Élet a tanítómester, mint a közhely mondja.

2016. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!