Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lenne érdemes tanulni,...

Mit lenne érdemes tanulni, már munka mellett, egy nem túl jó képességű embernek? Amiből átlag színvonalon meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. A nem túl jó képességek azt jelentik, hogy a reál területek egyáltalán nem mennek, logikai készségeim is elég csökkentek. 25 éves vagyok, jelenleg egy gyárban dolgozom, már csak esti képzés jöhet szóba (érettségim megvan) Olyan szakmát szeretnék amivel emberibb körülmények között tudnék dolgozni, nem egy gyárban, és élhető fizetést kapnék, 150 ezer nettó már jó lenne. Kérlek, a menekülj külföldre, járj át ausztriába dolgozni ötleteket hagyjuk, én itthon tervezem a jövőmet.
2016. júl. 10. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyelvtudás sosem árt. Mást nem lehet javasolni, mert alig írsz magadról valamit.
2016. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bűnözz
2016. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!