Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnöknek készülök,...

Építészmérnöknek készülök, milyen tantárgyakat és azokon belül miket tanuljak, gyakoroljak leginkább?

Figyelt kérdés
Habár van még pár évem egyetem előtt,de szeretnék belekezdeni az alapok elsajátításába.Persze,tudom matematika és fizika,rajz(skiccek),de pontosan milyen témaköröket nézzek át ahhoz,hogy könnyebben megértsem,majd a dolgokat?Mondjuk a beállítottságon is múlik,de hát eléggé aggodalmaskodó fajta vagyok.

2016. júl. 11. 13:27
 1/4 A kérdező kommentje:

*műszaki rajzok

Ezt kihagytam.

2016. júl. 11. 13:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

fizikából és matekból nyilván nagyon tanulj (egyből emelt szintű érettségi is kell), fizikából az egyetemen a mechanika nagyon szopatós. a rajz felvételire nagyon készülj, lehet azon fogod elbukni hogy bekerülj, ha nem készülj eléggé :/

az érettségire úgyis fogsz készülni, járj faktra vagy különtanárhoz mindkét tárgyból, ne izgulj már most rajta :)

2016. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha minden megy az érettségire akkor nézd meg a választott iskola tantervét és az alapján készülj.
2016. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2016. júl. 12. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!