Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaság és menedzsment...

Gazdaság és menedzsment szakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és szeptemberben megyek egyetemre. Eddig eléggé a gazdaság elemzés felé hajlottam, de most dilemmában vagyok. Milyen a gazdaság és menedzsment? Tanítanak hasznos dolgokat? Jól el lehet helyezkedni vele?

Akinek van személyes tapasztalata a kettő szak közül valamelyikről, azt szívesen venném. Melyiket ajánlanátok inkább? A matek néha kissé nehezen megy, bár az emelt szintű tananyagra gondolok itt :D Végülis bőven ötös lett az emelt matekom, szóval szerintem meg tudnám tanulni a dolgokat. Leginkább a tőzsde, árfolyamok, részvények, kereskedelem, befektetések, piacok, vállalati dolgok érdekelnek.

Egyébként a Corvinusról van szó.



2016. júl. 12. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

nem késő már?

amúgy az érdeklődési körödből nem lehet megélni

2016. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem késő, ma még lehet módosítani a sorrenden :D
2016. júl. 12. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Gazdellemző az egy nagyonmatekos szak, rengetegen hagyjáj ott vagy mennek ár üásik szákra (általában alkalmazott közgázra)


Gazmen_en is lehet vmi gazdellemzőhöz hasonlóra szakosodni.

De ide nehéz bejutni mert 4_5ös jegyek kellenek hozzá a megjelölt tárgyakból.


Amúgy ha ennyire ezek a dolgok érdekelnek akkor gazmemre menj és vedd fel a speciális pénzügyi matematika tanrendet (SPM)

Vagy pénzügy-számvitel szak


Amúgy nyugodtan kérdezz bármit, corvinuson most leszek másodéves HR-es és kollégista. Így minden szakhoz hozzátudok szólni :)

2016. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!