Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment vagy kereskedelem és marketing?

Figyelt kérdés

Jelenleg első éves közgáz hallgató vagyok Emberi Erőforrásokon, de rájöttem, hogy nem érdekel, mivel folytassam a második évemet?


A gazdálkodás menedzsment mellett az szól, hogy ott van gazdasági jog 2 is... kereskedelem meg marketingen csak gazd jog 1 :(



2016. jún. 22. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gazdmen átfogóbb és az egész vállalkozásról szól. Kereskedelem és marketing pedig egy területre koncentrál.

Döntsd el, mit szeretnél tudni. Én az elsőt ajánlanám.

2016. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kacsa Tibor ***** válasza:
A szak alapján feltételezem jelenleg nem Szegeden tanulsz, és nem is ott tervezed folytatni tanulmányaidat. Nálunk a GTK-n 3 szak van: gazdálkodás és menedzsment, kereskedelem és marketing, pénzügy és számvitel. A két utóbbi szak teljes egészében különbözik egymástól, a gm pedig a kettő keveréke, viszont egyikből sem vesz annyit, hogy azt mondhassuk felér velük. Tehát nálunk ez a szak nem túlzottan jó választás, nem tudom máshol hogy van. Emiatt én a kereskedelem és marketinget ajánlom :)
2016. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!