Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi jelentősége van annak,...

Mennyi jelentősége van annak, hogy beírtam-e az érettségi vizsgaszándékot vagy sem?

Figyelt kérdés

Elég szar helyzetbe kerültem.


Februárban, először úgy volt, hogy újraérettségizem egy tárgyból, de aztán vacilláltam. Végül mégis jelentkeztem érettségire, DE arra nem emlékszem, hogy akkor most a felvi-n beírva hagytam-e az érettségi vizsgaszándékot, vagy sem.


Leérettségiztem, fel is töltöttem a tanúsítványt róla, de félek, hogy nincs beírva, hogy újra akartam érettségizni.


Enélkül el sem fogadják az új érettségit? =(

Meg tudnám valahol nézni, hogy mit írtam be oda vajon?



2016. júl. 12. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
És ez tényleg csak most jutott eszembe, akkor halál nyugodt voltam, hogy mindent megcsináltam, mindent leellenőriztem, beírtam, most meg rám jött ez a para.
2016. júl. 12. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Mihelyst az lesz a státusza a dokumentumnak, hogy feldolgozva (az oda van írva a feltöltött dokumentum mellé) akkor az ha a szakhoz kell a pontja bele lesz számítva az összeredménybe. :) Ne aggódj.
2016. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. A vizsgaszándék csak statisztikához kell, nem számít, hogy jelölted e, vagy sem.
2016. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!


Tényleg csak annyira emlékszem, hogy vacilláltam ezzel kapcsolatban, meg hogy utána nyugodtan hitelesítettem a felvételimet.


Erre most betojtam, hogy mi van ha ezt pont nem jelöltem be meg ilyenek.

Áhh, tiszta dili vagyok már, nagyon izgulok.

2016. júl. 12. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Nyugi mindenki izgul már itt a finishben.
2016. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!