Gáz lenne ezt csinálni? .

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, 11. osztályos leszek. Alapjában a humán tantárgyakból vagyok erős, azon belül is a történelem-földrajz-magyar. Viszont olvasva, nem igazán van olyan szak, amivel a minimálbérnél picivel többet keresnék.. Gáz lenne egy emelt töri érettségi után valamilyen OKJ képzésre?.. Vagy milyen szakkal lehet elhelyezkedni humán területen viszonylag hamar, aránylag jó fizetéssel? (Nem +300 ezer forint, de nem is 90-100 ezer

2016. júl. 13. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Első lépés elfelejtened ezt a humán-reál felosztást, mert egy hazugság.


Aztán gondolkodj el azon, mit dolgoznál később.

2016. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Politológia, esetleg jogászként.. De ezeknek nincs nagy jövője. Egyébként nem a kérdésre válaszoltál..
2016. júl. 13. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
De, a kérdésre válaszolnék, csak nem jutok el oda. Nem fogom azt mondani, menj OKJ-ra, ha igazából olyan dolgot csinálnál, amihez diploma kellene, csak nem mersz belevágni, mert valaki bemagyarázta neked, hogy csak reálosként van esélyed.
2016. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem volna gáz, csak ennyi alapján nem látom indokoltnak.
2016. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért szerinted érdemes lenne belevágni pl egy politológus szakra? Elég sokan büfészaknak mondják, meg hogy csak a mérnök/orvos/informatikus diploma ér valamit..
2016. júl. 13. 12:20
 6/12 anonim válasza:

Érdekel a jog és a politika?


A válasz: [link]

2016. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Miért szerinted érdemes lenne belevágni pl egy politológus szakra?"


- Szerintem nem, de ez az én egyéni véleményem. Azonbam még egyszer: ne szakot próbálj találni, hanem munkát, karriert.

2016. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tesis szakokat kihagynám..
2016. júl. 13. 12:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért az, hogya jogász szaknak nincs jövője elég abszurd kijelentés. Mondjuk ilyen tájékozottsággal ne is menj jogra...


Ha meg szerinted egy OKJ "gáz", akkor nem tudom, mihez kezdhetnél magaddal. Miért merült benned ez egyáltalán fel? Nem csak a diplomának van értéke.


Hogy állsz a matekkal? Közgáz nem érdekel? (Én azon vagyok, szeretem is, szívesen mesélek, ha érdekel.)

2016. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Matekkal hadilábon álok. Most új tanárt kaptunk, nála vagyok egy gyenge négyes, örülök ha az érettségim hármas lesz.. még inkább a HR menedzsment munka tetszene.
2016. júl. 13. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!