Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőség van így...

Milyen lehetőség van így színészetre jelentkezni?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizem, és színészetre szeretnék jelentkezni, azonban nem tudom, hogy felvennének-e. 5 évig verseny táncoltam, ahol igen szép eredményeket értem el, így gondolom azzal nem lenne probléma. (OB dobogós helyek) Gimnáziumban tanulok, jelenleg van angol előrehozott érettségim, illetve felsőfokú nyelvvizsgám, viszont sajnos az ének hangom nem kiemelkedő, sőt.. elég gyenge, ez mennyire kizáró ok? Tisztában vagyok vele, hogy az SZFE-re nem jutnék be így nem is próbálkoznék vele, viszont a tanodákba már nagyobb esélyem lenne. Olvastam az interneten, hogy a GNM-t dicsérik a legjobban, ez igaz? Továbbá manapság is van még lehetőség arra, hogy egy színész egy bizonyos szereplés után/vagy bizonyos év után a kamara előtti előadásán, ha úgy ítélik meg megkaphatja a színész I. minősítést?

18F



2016. júl. 13. 18:56
 1/4 anonim válasza:
Ha színész akatsz lenni kapd össze magad és próbálj meg bejutni az egyetemre nincs mese, ha nagyon nem megy akkor a GNM
2016. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyire nem ér semmit a színész OKJ?
2016. júl. 16. 21:39
 3/4 anonim válasza:
Hát attól függ ha menne az egyetem inkább az de nyugodtan választhatod a OKJ-t . Közeli színházban ha van meghallgatás , sorozatokba akkor menny el . Sok sikert egyébként énis színésznek készülök ! 15/L
2016. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is azt javaslom, hogy próbáld még a színműt vagy a kaposvári fősulit. Énektudás a tanodákba is kell, járj külön énekórákra ha teheted. Nincs már olyan, hogy "színész I." És elképzelhető hogy 2018ban bejön a diplomatörvény is, ami azt jelenti, hohogy a színházak több mint felének diplomásnak kell lennie, a többiekre nem kapna támogatást a szh. Szóval mindenképp próbáld még a fősulit.
2016. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!