Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz érettségivel tovább...

Fanni.1234 kérdése:

Földrajz érettségivel tovább lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Kérdezném hogy szerintetek tovább tudnék e tanulni valahol egyetemen pl?Mert azt hallottam inkább a műszakiból(fizika stb)van hiány, és nem lehet vele elhelyezkedni. A másik amin gondolkozok az az infó. Többre mennék vele? Ha mellette magyarból emeltezek?

2016. jún. 12. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A szabadon választott érettségi tárgynak nem sok jelentősége van szerintem, én anno földrajzot csináltam (mikor még lehetett előrehozottan), de aztán nem kezdtem vele semmit. Amennyit egy középszintű infó érettségin tudni kell, annyit kb tudsz/megtanulsz amúgy is. Szerintem azt válaszd, amiből szerinted könnyebben tudnál egy jó érettségit csinálni, nincs nagy jelentősége.
2016. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább azt döntsd el, hogy mi érdekel, mi az amit dolgoznál hátralévő életedben, mi az amiben a legjobb vagy. Minek emelteznél földrajból/infóból, ha bölcsész karra mész, és fordítva, minek emelteznél magyarból, ha infó szakra mész?


Néz utána a szakoknak, a követelményeknek.


Ha jó vagy matekból és infóból akkor mehetsz infó szakra (feltéve ha érdekel) ne az legyen a mérvadó, hogy melyikből könnyebb pontot szerezni.

2016. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főleg, ha magyarból akarsz emeltezni, akkor gondolom nem informatikára akarsz menni, meg ilyenek, szóval tényleg, tökmindegy. :)
2016. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!