Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az emberi erőforrások szakot...

Az emberi erőforrások szakot miért szokták lesajnálni?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom, hogy büfészak,nem lehet vele dolgozni...stb


Több ismerősöm is van, akik ezt végezték.Mindegyikük benne dolgozik.

Eleinte, nem egyszerű, de többük is jól keres.Mindegyikük 200 ezer felett, sőt van amelyik nettó 400 körül kap és még 30 éves sincs.

Egy másikuk pedig HR menedzser egy multinál, mondanom sem kell, jó fizetésért, még céges autója is van meg mindenféle juttatás.


Nekem is nagyon tetszik ez a szak.

Nem olyan húzós a matek rajta, mint közgáz szakokon.Illetve, érdekesnek találom.



2016. júl. 13. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nezd, a mernokok szerint minden bufeszak, ami nem mernokszak. :) nem kell adni a szavukra, csinald amit te szeretsz.
2016. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem hallottam senkitől, hogy lesajnálná, sőt nem igazán hallottam rossz véleményeket erről a szakról

a hr területen el lehet helyezkedni és egész jó fizetést is kapsz (nyilván főleg Bp-n)

báár az is igaz, hogy ez csak egy alapszak, és szerintem nem árt hozzá valami plusz, vagy egy mesterképzés vagy nyelvtudás (legalább két nyelv középszinten) vagy gyakorlati tapasztalat

2016. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

ha elhiszed, hogy a hr egy szinten van a mérnökkel, akkor sokat fogsz csalódni.

És mondhatnám, hogy csináld amit szeretsz, de ha a vezetékeket össze tudod dugni papír alapján technikusként, már jobban indulnál a versenypiacon, mint egy hr es.

mondjuk mérnök vagyok

2016. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A legböszmébb Feri ***** válasza:
15%

Szeretjük a háeres cicákat. Nincs velük semmi baj. Sőt... :P

/szintén mérnök/

2016. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!