Felvi hiba lehet?

Figyelt kérdés

Üdv. Mai napon ellenőriztem a felvi.hu-n a pontszámaimat. Minden dokumentum feldolgozva és beküldve. A "manuális" pontkalkulátorban 8 ponttal mutat többet, mint az e-felvis felületen. Ott is mindent rendben találtam, minden dokumentumomat beszámították.


Volt már valakinek hasonló? Mi a teendő ilyenkor?


Válaszokat köszönöm.



2016. júl. 18. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy felvis hiba vagy nem töltöttél fel mindent vagy rossz volt a kalkulátor. Ha leírod a konkrét eredményeidet (akár privátban) akkor tudunk biztosat mondani.
2016. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi, 7 pont a különbség. 331 az e-felvin 338 a pontkalkulátorban. ha gondolod lefényképezem, hátha nem vettem észre valamit.
2016. júl. 18. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint az érettségi meg tanulmányi eredményekre gondoltam. Egy fotó jöhet róluk. Több szem többet lát alapon.
2016. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
máris küldöm privátban.
2016. júl. 19. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont azt is tudni kell, hogy hova jelentkeztél, mert különböző szakokra különböző pontszámok jöhetnek ki, mivel más a felvételi tárgy.
2016. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most azért örülök, hogy nekem tavaly pluszban számoltak el pontokat és nem mínuszban, ugyanis ilyenkor mindössze pár napod van jelezni, ha van hiba és nem biztos, hogy eredményhirdetésig ki is javítják. Ha ez nem történik meg időre, akkor jöhet a jogorvoslat stb. Szóval várhatod az egész nyarad gyomorgörcsben.
2016. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még két dokumentumomat nem dolgozták fel. Pedig már nagyon kíváncsi vagyok. :(
2016. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!