Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha lejárt a sorrendmodositas...

Ha lejárt a sorrendmodositas határideje, már törölni sem tudok helyet?

Figyelt kérdés
Most látom, holyan a sorrend módosítása során, valamit elszórtan, és bennmaradt az első helyen az a suli, ahova már abszolút nem akarok menni. Már minden késő? Törölni se tudom azt a helyet?
2016. júl. 19. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz.
2016. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért, a telefonról írtam gyorsan! Az módosítás lenne, hogy és elszúrtam.
2016. júl. 19. 14:27
 3/6 A kérdező kommentje:

Sejtettem. Annyira jó, hogy lehetek ilyen szerencsétlen? Most várhatok egy évet. :/

De köszönöm a választ!

2016. júl. 19. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyanarról a szakról van szó, csak másik egyetemen, akkor érdemes lehet elgondolkozni azon, hogy -amennyiben felvesznek- elkezded, és a megcsinált tárgyakat elfogadtatod jövőre a kiszemelt egyetemen.
2016. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, hanem hogy az egyik levelező, a másik nappali. Elvileg nappalira akartam menni, de közben megváltozott az anyagi helyzetünk, mindenképp dolgoznom kell, így csak a levelező jöhet szóba. És amit elsőnek megjelöltem még másik városban is van, és az albérletet vagy kolit végképp nem engedhetem meg magamnak. :/
2016. júl. 19. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már nem tudsz jelentkezést törölni, akkor esetleg annyit tehetsz még meg, hogy nagyon alaposan átolvasod a tanulmányi szabályzatát annak a nappali szaknak, ahová gondolod, hogy nappalira felvennének, és ott megnézed, hogy esetleg hogyan lehet egyéni tanrendet kérni, vagy hogy mentsenek fel az óralátogatás alól és egyéni módon teljesíthesd az órákat.


Minden felsőoktatási intézménynek más-más a szabályzata. Van ahol a rossz anyagi körülmény meg az, hogy dolgoznol főállásban jogosíthat egyéni tanrend vagy óralátogatási kötelezettségek átalakításának kérvényezésére.

2018. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!