Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség! Véletlenül azt...

Segítség! Véletlenül azt hittem a sorrendmódosítás határideje júl 12. nem júl 10. és nem módosítottam a sorrendet időben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítség! Véletlenül azt hittem a sorrendmódosítás határideje júl 12. nem júl 10. és nem módosítottam a sorrendet időben. Most még a corvinus fizetős van a Debrecen fizetős előtt. Ha holnap betelefonálok a felvire, hogy módosítsák meg tudják oldani? Vagy egyszerűen majd mikor küldik a levelet, hogy felvettek, akkor lemondom és megyek a második helyre?
2013. júl. 11. 23:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Reménykedj hogy nem vesznek föl az elsőre. A határidő az határidő, sajnálom.
2013. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha felvesznek az első helyre, akkor csak oda mehetsz, már nem válogathatsz. Ezért fontos a sorrend, hiszen mindenképp a sorrendben legkorábbi olyan helyre vesznek fel, ahová elég a pontszámod.

Vagyis ha neked elég pontod lesz a Corvinusra, akkor nem mehetsz Debrecenbe. Nincs olyan, hogy lemondás.


Egy próbát megér a telefon, de már valószínűleg buktad a dolgot. Elég sok időd lett volna, kb. mindenhol ki van írva, hogy mindenre július 10 a határidő.

2013. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%

Hát, inkább e-mailt küldj nekik (azt fogják valószínű mondani tel-be is)

info@felvi.hu

2013. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%

Vagy most már marad úgy, ahogy volt.

Persze azért próbáld meg

2013. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem kötelezhetnek rá, hogy a Corvinus fizetősre menjek, de nem hiszem el, hogy központilag még nem lehetne rajta változtatni, ha pedig mégis ezt mondják akkor ott a pótfelvételi.
2013. júl. 12. 00:01
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de ilyet nem szoktak megengedni.
2013. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ott volt egy konkrét időpont. Szokj hozzá, hogy ezeket a határidőket be kell tartani.
2013. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ha 1 évet ki kell hagynom emiatt akkor itthon megölnek és én is magamat, biztos lehet valamit tenni. :(
2013. júl. 12. 00:04
 9/33 A kérdező kommentje:
Ezt a meg volt adva határidő dumát így probléma nélkül elég könnyű mondogatni
2013. júl. 12. 00:05
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kötelezhetnek rá, hogy a Corvinus fizetősre menjek"

Valóban nem. De ha oda felvesznek, nem mehetsz a Debreceni Egyetemre sem. Annyit tehetsz, hogy nem iratkozol be a Corvinusra, de máshová nem mehetsz, ha felvesznek oda.


Nem értem, hogy miért nem lehet elolvasni a felvit?

5 perc, és megóv minden bajtól. Tudnád a határidőket és hogy miért ilyen fontos a sorrend.


A határidőt be kell tartani, ez nem az óvoda!

2013. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!