Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van már egy okj-m ingyenese...

Ha van már egy okj-m ingyenesen meg egy amiért fizettem csinálhatok még egyet ingyen?

Figyelt kérdés
Az elsőt ingyen nappalin végeztem el, a màsodikat tanfolyamszerűen hétvégi oktatàsban csinàltam pénzért. Kérdésem, hogy jogosult vagyok-e ìgy még egy ingyenes okj-ra?

2016. júl. 19. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24
2016. júl. 19. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:
És az a helyzet állt elő, hogy az első megszerzett szakmámban, hogy dolgozni tudjak (vendéglátás), költöznöm kéne itthon is, hogy állandósra munkát találjak, de jobb lenne külföldön, ami engem annyira nem vonz és nem a nyelvtudás miatt. A másodikban pedig gyakorlattal rendelkező egyéneket keresnek ami nekem nincs és ott a kapcsolati rendszeren is múlik sajnos, hogy kit alkalmaznak.
2016. júl. 19. 18:30
 4/4 anonim válasza:

25 éves korodig jelentkezhetsz 2. nappali tagozatos tanfolyamra. Ha inkább esti órákban érsz rá, akkor korhatár nélkül tanulhatsz.


Google-ben itt találod a nappali tanfolyamokat: [link]


... és itt az esti tanfolyamokat: [link]

2016. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!