Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akad ott patológus? Mesélne a...

Akad ott patológus? Mesélne a szakmájáról egy kicsit?

Figyelt kérdés

Tudom, mit csinál egy patológus (szövettan, citológia, leletezés, onkoteam, boncolás stb.) Inkább arra lennék kíváncsi, hogy általában hogyan telik egy napja? Hány órát dolgozik, mennyire egy helyben ülős munka, a különböző tevékenységek nagyjából milyen arányban teszik ki a munkaidejét, milyen gyakran találkozik betegekkel...

Nem túl unalmas (ez alatt a monotonitást értem)? Azért érdekel, mert egyébként érdekel ez a terület, de a közvetlen betegellátást és a betegekkel való kommunikációt is szeretem (általában, bár van, hogy a pokolba kívánom:). Szóval attól tartok, hogy ha ezt a pályát választanám, akkor rövid ideig fennmaradna az érdeklődésem, de aztán elkezdeném unni.

Köszi a válaszokat előre is!



2016. júl. 21. 20:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!