S. O. S! Valaki ismeri a Budapesti Computer School Szakképző iskolát? Oda jelentkeztem, de nem találok róla egy véleményt sem. Mielőtt beiratkoznék, tudnom kéne hogy megéri-e ott tanulni. Amúgy a gyógyszertári asszisztens képzésre jelentkeztem.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén. Tudom hol van, mert gyakran járok arrafelé, de mint gyógyszertári asszisztens soha az életben nem hallottam, hogy ott lehet ilyen képzést is végezni... Szóval azt hiszem mondhatjuk, hogy elég neve nincs... Egyébként most alapból a képzést sem feltétlen ajánlom, mikor elkezdtem nekem is mindenki mondta, hogy "beteg emberek mindig lesznek" meg hogy ez egy olyan pálya, ami biztos, aztán csak azt látom, hogy mennyi osztálytársam még munkanélküli vagy máshol helyezkedett el, és nem hiszem, hogy javulni fog a helyzet most, hogy a gyógyszertárak nagy részét magánkézbe akarják adni, mert elég sok be fog csődölni így. Ezzel nem lehúzni akarlak, de én is most készülök pályamódosításra...
2012. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
beiratkoztál végül? ez engem is érdekel
2013. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bebemanoo válasza:
100%
én oda járok keresztféléves gyógyszertári asszisztens képzésre,és nem ajánlom...a tanár(nő) nagyon kedves,próbál jófej lenni (káromkodik),de gyakran bejelentés nélkül hiányzik,az osztály nagy része potyára jár be,és ha bent vagyunk sem tanulunk semmit.Filmeket nézünk,meg sztorizgatunk egészségügyhöz kapcsolódóan,de semmi tudományos dologról nem esik szó.Átverésnek tartom,mielőbb otthagynám.(én szeretnék gyógyszertári asszisztens lenni:))
2013. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
A PKG nem rossz, de még mindig szakmailag leginkább a Raoul Wallenberget ismerik el, de az meg szervezés szintjén nulla. Semelyik se tökéletes, de teljesen noname sulikba szerintem felesleges belefektetni az időt és a pénzt.
2013. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Kedves osztálytársnőm, Bebe Manó! ;) Ha bejárnál rendszeresen az iskolába, akkor tudnád hogy tanulunk. A filmeket csak az első egy-két hétben néztük, azt se véletlenül. Azóta átvettük a belgyógyászatot, jogi ismeretet, interakciót az egészségügyi ellátásbant, egészségfejlesztést. Következő félévtől gyógyszertechnológiát veszünk és kémiát... Úgyhogy ha véleményt mondasz egy intézményről, legalább úgy járjon a szád hogy be is jársz. Na puszi: Viki (faces csoportunkban megtalálsz, ha még pampognál)
2013. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én oda járok, és nem ajánlom senkinek sem.

A Tanulmányi osztályon hatalmas szervezetlenség van, és kész csoda, ha vannak bent.

Most pénteken, a diákigazolványra szerettem volna matricát kérni, de nem volt bent senki ( honlapon nem frissítik az aktuális nyitvatartást, emailre nem válaszolnak.


A fenti okok miatt nem ajánlanám SENKINEK sem.


Képzés minősége: Átlagosnak mondanám. Az oktatók normálisak, segítőkészek.

2014. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!