Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim vannak?

Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

19 vagyok, szakiskolát végeztem. Nincs érettségim.

Milyen képzéseken érettségizhetek le?

Érdekelne hogy felnőttek vagy még tizenévesek között kellene tanulnom. Például bekerülhetnék-e 16-17 éves diákok közé.

Mókásnak hangzik, biztos könnyű lenne csajozni.


2016. júl. 24. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak csajozni akarsz, akkor tökmindegy.


Mindenesetre nem vagy tanköteles, és ha jól értem, 9.-től kellene kezdened, szóval nem fognak kapkodni utána. Estin próbálkozz.

2016. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem 9.-ben, egy elég erős gimiben elvégeztem 5 évből 2 és felet mielőtt eltanácsoltak. (volt 0. év is) Amúgy kábítószereztem akkoriban meg ilyesmik.

Kapkodni fognak értem mert imádnivaló vagyok.

2016. júl. 24. 14:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Rossz érzés hogy annyi mindent kihagytam és elszúrtam és szeretném bepótolni.
2016. júl. 24. 14:38
 4/5 anonim válasza:
De mi as fokent amirol AZT gondolod elszurtad,a tanulas vagy a csajozas.A kettot lehet erdemes lenne kulon valasztani.
2016. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a tanulásra gondol (legalább is remélem).

Nem vagy tanköteles, nappalira nem hiszem, hogy sok helyen kapkodnának utánad, de nálunk annó volt egy osztály, amit direkt olyanoknak hoztak létre, mint te, csupa 18-25 közötti korosztály.

A 16-17 éves diáklányok jobb helyen (ha tényleg tanulni szeretnél, akkor jobb helyet választasz) nem fognak egy érettségizetlen kiöregedett diákhoz vonzódni.

2016. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!