Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiai érettségire miből...

Biológiai érettségire miből lehet felkészülni?

Figyelt kérdés
Egy családtagom szeretne újraérettségizni és nem igazán tudjuk, hogy miből lehetne tanulni, hogy legyen egy korrekt és átfogó képünk az egészről. Tudtok valamit ajánlani? Durván mondhatjuk, hogy nulláról kéne felhúzni az egészet.
2016. júl. 25. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Mozaikos tankönyveket ajánlom és Nagy Étele-féle kidolgozott éretségi tételeket.

Aztán ha már stabil a tudása, érdemes a korábbi érettségiket megcsinálni.

2016. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Mozaik könyvekből tanultam és egész jól sikerült az érettségim, szóval én is tudom ajánlani őket! :)
2016. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnéztem, találtam 10, 11 és 12.-es mozaikos biológia könyvet, illetve volt azt hiszem 7. és 8. osztályos is. Elég lenne szerintetek a középsulis könyveket megvenni? Találtam érettségi felkészítő könyvből is két kötet, esetleg ezeket is ajánljátok?
2016. júl. 25. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
én Lénárd könyvekből tanultam, ha már valamennyit tud a rokonod, gyakoroljon régebbi érettségiken, megtalálhatod őket vagy 10 évre visszamenőleg
2016. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!