Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Pázmány...

Mi a véleményetek a Pázmány Péter katolikus egyetemről Állam és Jogtudomány szakáról? Kinek érdemes oda menni mennyit ér az ott szerzett diploma?

Figyelt kérdés
és milyen nehéz oda bekerülni? sok mindent olvastam már a neten az ilyen dolgokról de én saját tapasztalatokra lennék kíváncsi akármi érdekel a joggal és ezzel az egyetemmel kapcsolatban :)

2016. júl. 25. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Semmi.
2016. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kar van, nem szak.
2016. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A nehézség az adott év ponthatárától függ, ezt nem könnyű megmondani. Idén jelentkeztem (pár óra múlva tudom meg, hogy felvettek-e), szóval érdemi információt nem tudok mondani a nehézségéről, de azt tudom, hogy a legtöbb tanár segítőkész. Az állam és jogtudomány az maga a kar, és nem a szak. A karon belül vannak a szakok. :)

Mivel jog, ezért magolni kell elég rendesen. :) Itt természetesen nincs annyi matek mint pl a mérnökin. Humán beállítottságú vagyok, ezért jelentkeztem ide. :)

2016. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kijavítom az egyik mondatom. *A bekerülési nehézség az adott év ponthatárától függ* :)
2016. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem még van 1-2 évem hogy felvételizhessek de engem is eléggé érdekel hogy mennyi lesz a ponthatár:) sok sikert a bekerüléshez!!
2016. júl. 26. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Felvettek. :)
2016. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok!! :)
2016. júl. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!