Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek Nemzetközi Tanulmány...

Felvettek Nemzetközi Tanulmányokra, sajnos csak önköltségesre, szerintetek belevágjak így is?

Figyelt kérdés
Angol felsőfokú és olasz középfokú nyelvvizsgám van. A jogot cseréltem le a határidő előtt 1 nappal NT-re, mert úgy érzem ez közelebb áll hozzám, viszont nagyon sok pénzbe kerül így is. Segítsetek légyszi.

2016. júl. 27. 02:31
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Szerintem semmiképpen se! Inkább a jogot próbáld meg újra, bár ott is elég telített a piac, de az legalább hasznos. Én nemzetközi tanulmányok szakon végeztem 2 éve, és megmondom őszintén, semmit sem ér a munkaerőpiacon. A 2 nyelvet, ami kell hozzá, azt meg anélkül is meg tudod szerezni, hogy erre a szakra pénzt dobnál ki.

2016. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!