Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért volt ilyen népszerű a...

Miért volt ilyen népszerű a biológia-fizika tanári szak felvételinél?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy volt népszerű. Majd nêzd meg, erre a szakpárra hányan kerültek be.
2016. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy ember jelölte első helyen...
2016. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor félreértettem.
2016. júl. 27. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne, ha népszerű lenne. Úgy kell vadászni a természettudományos tanárokra, kiváltképp a fizika szakosokra. Az újságírók már megint dilettánsabbak voltak, mint kellett volna, és lusták voltak elolvasni/képtelenek voltak megérteni a felvételi pontszámítás menetét. A legtöbb szakon az utolsó bejutott személy pontszámát adják meg, mint ponthatár. A felvi.hu statisztikája szerint 1 ember jelentkezett erre a szakra (ezúton is hatalmas pacsi neki a szép eredményéért) első helyen, és mivel neki ennyi pontja volt, ezt adták meg. A többi jelentkezőt valószínűleg felvették oda, amit ők előbb jelöltek meg.
2016. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakon az utolsó felvett pontszáma a ponthatár
2016. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm főleg az utolsó előttinek. Már értem. Elismerésemet fejezem ki neki én is. Nagyon tisztelem azokat akik ilyen természettudományos vagy orvosi képzésre jelentkeznek. Én neurobiológus vagy mikrobiológus szeretnék lenni,ezért is jelentkeztem ilyen szakra,fel is vettek. Könnyebb bejutni,de nagyon nehéz elvégezni.
2016. júl. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!