Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy néz ki egy gépgyártástech...

Hogy néz ki egy gépgyártástechnológiai technikus szak?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekel,hogy hány óra van egy tanítási nap.Illetve van e nyelvoktatás?

2016. júl. 28. 00:28
 1/3 anonim válasza:

Szia, nekem ez (is) a szakmám. Saját tapasztalataim szerint: igazából olyan az oktatás mint középsuliban vagy gimiben rendesen Hétfő-Péntek közt kell bejárnod. Nekem 2 éves volt a képzés, de kevésnek tűnt. Mindenbe bele kóstoltunk a forgácsolástól kezdve, a munkavédelmen át a minőségellenőrzésig és a számítógépes tervező programokat sem hagytuk ki. Na meg persze a CNC-t sem. Mindig azt mondták, hogy nekünk majdnem mindenhez értenünk kell.

Jelenleg CNC élhajlítón dolgozom, mondjuk a CNC-n belül az is egy külön fejezet.

2016. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hány órád volt egy nap?
2016. aug. 28. 01:45
 3/3 anonim válasza:
Én nemrég íratkoztam be és ezeket tudtam meg: Ha nappalin tanulod, akkor hétköznap reggel 8-tól délután 1-2ig, ha esti tagozaton, akkor heti 3 nap délután 3, fél 4-től este 8ig vannak órák. Nyelvoktatás van de csak angol csoportok indulnak mert németre kevés a jelentkező.
2016. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!