Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás vagy...

Nemzetközi gazdálkodás vagy emberi erőforrások éri meg jobban, ha Magyarországon szeretnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Jövőre jelentkezek egyetemre, de már régen a két szak között vacilálok. Mindkettő ugyanannyira tetszik, de nem tudok dönteni. A családom nem jártas ilyenekben, nem tudnak segíteni, ha a suliban tanároknak teszem fel ezt a kérdést, a válasz csak annyi, "amit jobbam szeretnél". De olyan nincs. Ezért kérdezném itt, melyik szak érné jobban? :)

2016. júl. 29. 09:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a ME-re készülök, ha ez számít. :)
2016. júl. 29. 09:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy mit dolgoznál.
2016. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én NG-n vagyok. Szerintem sokra lehet vele vinni, ha jól kihasználod a lehetőségeket, akár vezető is lehetsz.. De az emberi erőforrások, azzal nem leszel az, megállsz egy szinten. Kissé szívatós ez az ng, de meg lehet csinálni :) De tényleg, ami neked jobban tetszik. A hr-el sem lehet rosszul keresni, meg mindig változatos, új emberekkel találkozol, stb. Mondjuk a bérkalkulálás, meg ilyenek kevésbé izgalmas.

Ng-vel sok mindent tudsz csinálni. Több a választék. Szóval én ezt ajánlanám, de végső soron tényleg azt kell választanod, ami neked tetszik, hiszem hiába keresel sokat, hiába van jó munkád, ha te nem vagy boldog ettől :)

2016. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!